Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek, bereketli kazancı, paranın çok olacağı bir döneme girileceğine işaret eder. Kar görmek, bunun da mutluluğu fazlası ile yaşayacağınıza birikmiş olan borçların ödenebileceği vakitleri ifade eder. Farklı yorumlamalarda rüyada kar görmek, elinizden gelebilecek durumları yapacağınızı gösterir.

Rüyada kar yağdığını görmek, kısa sürecek zorluklar yaşanılacağına işaret eder. Dağların tepelerini karlı görmek, hayal kırıklıklarının yaşanacağı bir dönemde olacağınıza yorumlanır. 

Rüyada kar yağması ve buz tuttuğunu görmek,  zamanında yağan kar bolluğu işaret eder. Kar yağarak her tarafın buz tuttuğunu görmek, yapılacak işlerin yoğunluğuna, artan iş gücüne verimliliğe başarıların artacağına işaret eder. 

Rüyada kardan adam yapmak, bazı rahatsızlıkların düzeleceğine yorumlanır. Kardan adam yaptığını görmek, farklı yorumlamalarda, hastalıların artabileceğine, mahsur kalınabileceğine ama kuvvetlenerek sorunları kolaylıkla aşmaya yorumlanır. 

Rüyada mevsimsiz kar yağması, bir haber alınarak miras mal gibi büyük bir yatırıma sahip olmayı temsil eder. 

Rüyada karda kaymak, eğlenceli zamanlar yaşanacağını ifade eder. Ufak şekilde geçirilecek rahatsızlıkları işaret eder.  


Rüyada karla oynamak,  hayallerle gerçekleri birbirinden ayırmaya, iş hayatında şanslı bir dönemde olunacağını belirtir. 

Rüyada kar fırtınası görmek, içinde bulunmak, çevrenizdeki insanlarla çekişmeli durumların olacağına yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Hostes
Previous
Next Post »