Rüyada Kağnı Görmek

Rüyada Kağnı Görmek
Rüyada Kağnı Görmek
Rüyada kağnı görmek, zorlukların olacağı bir döneme gireceğinize yorumlanır. Ekmeğinizin kazanmakta zorluklar olacağını belirtir. İşlerin rast gitmemesi gibi durumları ifade eder. 

Rüyada öküzlerin çektiği kağnı görmek, fakirliğe işaret eder. Kullanılan araçların çok eski oluşu  yapacağınız  işlerin zorlukla ilerleyeceğini bildirir.

Rüyada kağnıya binmek, başarı şansınızın hiç olamayacağı bir iş kolunda uğraşmanın sizin
açınızdan zaman kaybı olacağını belirtir. Kağnıya bindiğini görmek, fakirlik çekmenize sebep olabileceğine bunun içinde kendi olanaklarınızın yeterli olmadığı bir uğraşa  girmenin iyi olmayacağına yorumlanır.

Rüyada kağnı ile tarla sürmek, mevcut işinizde zorlukların olabileceğine yanınızda olan insanların yardımı ile çözümleyeceğine işaret eder. Karışık konulara açıklık getirerek işleri daha çabuk yapabileceğinize yorumlanır.

Rüyada eski kağnı görmek, ilişkilerin  düzelmesinin çok zor olacağını belirtir. Duygusal ilişkilerde ise bazı inatçı davranışlarınızın karşınızdaki kişi ile mutlu olma şansını azalttığına yorumlanır.


Rüyada öküz arabası, kağnı görmek, yoktan var etmeye çalışmayı ifade eder. Yeni baştan yapılacak bir iş anlaşmasına yorumlanır. Zorluklarla çalışma  para kazanmak için çok rahat olamayacağınıza yorumlanır. 

Rüyada kağnı arabası görmek, zor  bir dönem yaşayacağınızı  belirtir. Harislik sonucu hiçbir kazanç sağlanamaması temsil eder.

Sonraki Konu - Rüyada Makarna
Previous
Next Post »