Rüyada Kadayıf Görmek

Rüyada kadayıf görmek, neşeli geçecek günlere yorumlanır. Rüyada kadayıf görmek, sıkıntıların halledilmesi için mutlulukların olması açısından sorunları tek tek ele alıp çözmeyi ifade eder. 

Rüyada tel kadayıf görmek, işlerin düzeleceğine işaret eder. Rüyada tel kadayıf yediğini görmek,  üzüntünün ardından gelecek huzura, mutluluğa,  dostlarla oturmaya ve   birlikte güzel vakitler geçirmeyi belirtir. 

Rüyada taş kadayıf (kadayıf dolması) görmek, yapılacak işlerin çok uzun soluklu olacağına yorumlanır. Rüyada taş kadayıf yemek, sağlam temeller üzerine kurulmuş gelir kapısına rahatlığa da işaret eder. Dostlarla birlikte eğlenceye işaret eder. 

Rüyada kadayıf tatlısı görmek, yeni tanışmaların olacağına, sevgi anlamında güzel gelişmelerin yaşanacağını gösterir.

Rüyada kadayıf tatlısı yediğini görmek, evli iseniz aile içinde mutluluk rüzgarlarının eseceğine bekar iseniz mevut ilişkide beklediğinizi bulamayıp yeni kişilerle tanışmalarını da ifade eder.

Rüyada kadayıf pişirmek, iyi şekilde organize edilecek olan iş alanlarına samimi dürüst azimle çalışılacak takım ruhunu belirtir. Rüyada kadayıf pişirdiğini görmek, sizinde böyle bir yerde işe başlamanıza veya bulunduğunuz iş yerinin şartlarının daha iyi olacağına yorumlanır.

Rüyada kadayıf tatlı,  işsizler için güzel işler bulmayı  ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Fayans
Previous
Next Post »