Rüyada Izgara Görmek

Rüyada ızgara görmek, yapılacak işler için gerekli olacak malzeme gibi eşyaların temin edilmesini işaret eder. Rüyada ızgara, yeni bir işin hazırlıklarının yapılmasını ifade eder. Izgara görmek, bina, dükkan  gibi ikamet edilecek yerlerin hazırlanmasına eksik kalan şeylerin düzenlenmesine yorumlanır.

Rüyada ızgarada et pişirmek, başkanlık yapacağınız bir işte çalışmayı simgeler.

Rüyada yeni bir ızgara almak, eşyaların yenilenmesine  işaret eder. Eski ızgara görmek, size sıkıntı veren kişiler ile aranıza resmiyet koymaya ifade eder. 

Rüyada ızgara yapmak, asalak gibi sizden maddi anlamda bir şeyler isteyen kişilerden uzak durmayı gösterir. Farkı yorumlamalarda ızgara yapmak, cebinizdeki paranın eksileceğine, beklediğiniz paraların gelmeyeceğine veya elinize geçmesinin uzun süreceğine yorumlanır. 

Rüyada ızgarada pişmiş et görmek, ertelenen işlerin sonunda çözüleceğine işaret eder. Size verilmiş sözün yardımın gecikeceğine yorumlanır. Kimseye güvenmemeniz gerektiği belirten rüyadır.

Rüyada ızgarada tavuk pişirmek, sıkıntılı ortamlarda durmamanız  gerektiğini vurgular. İş yerinizdeki pürüzleri halletmeye çalışacağınıza gayret göstereceğinize ama başarılı olamayacağınıza  işaret eder. 


Rüyada ızgarada balık pişirmek, yeni bir iş değişikliğinin daha iyi olacağını vurgular. Bulunulan yerden gitmek veya  kalıp sıkıntılara katlanmayı  ifade eder.

Rüyada ızgarada köfte pişirmek, sıkıntılardan dolayı gerek duygusal gerekse maddi konularda başarılı olamayacağınızı belirtir. Yapacağınız  iş hamlelerinin   olumsuz yönde ilerleyeceğini vurgular.

Sonraki Konu - Rüyada Baca
Previous
Next Post »