Rüyada İğne Yapmak

Rüyada iğne yapmak, sıkıntıda başı dara düşmüş müşkül bir durumdaki insana şimdiye kadar yapmadığınız bir şekilde yardım edeceğinize yorumlanır. Rüyada iğne yapmak, başkalarına yardım ederken çekilen sıkıntıları belirtir. İğne yapmak, yardım etmek isterken daha kötü sonuçların doğmasından korkacağınıza tereddütte kalmayı ifade  eder.

Rüyada iğne yaptığını görmek, bazı iş konularında sözünde durmayan, alacak konularında aksatmalar yapan kişiler ile yapılacak senet gibi imza gerektiren  işlemleri belirtir. 

Rüyada kendini iğne yaparken görmek, kuralların uygulamasında taviz vermeyen hakkını yedirmeyen yanlış konularda müsamaha göstermeyen kişiyi  temsil eder. 


Rüyada  iğne yaparken çok tehlikeli bir durumun çıkması, sakıncalı işlere bulaşılmaması konusunda dikkat edilmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada başkasına iğne yapmak, bir kişi ile yapılacak anlaşmaya ve şartların yerinde son detayına kadar incelenmesini gösterir.


Rüyada enjeksiyon yapmak, yeni bir işe başlangıcı  belirtir. Anlaşmalara, sözleşmeyle yapılacak evliliğe veya evli iseniz mevcut şartlar altında yeniden bazı konuların özellikle maddi konularla ilgili  bir karar verilmesini gösterir. 

Rüyada hasta insana iğne yapmak, çok ağır geçirilen  bir dertten kurtulmayı  ifade eder.

Rüyada kendine iğne yapmak, bağımlılık yapan maddeleri kullanmamak gerektiğini işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Kurtarmak
Previous
Next Post »