Rüyada İçki İçmek

Rüyada İçki İçmek
Rüyada İçki İçmek
Rüyada içki görmek, fikirlerin değişmesine işaret eder. Yanlışlıklarda takılıp kalarak zamanın boşa geçmesine yorumlanır. Fikirlerin çatışma durumuna gelmesine, kuşkuların artması iç sesin susmaması şeklinde ifade eder. Bundan dolayı kararsızlıkların oluşması yapılacak işlerde aksamaları belirtir.

Rüyada içki içtiğini görmek, zevk ve eğlencenin bol olacağı günleri temsil eder. Rüyada içki olarak şarap içmek,  sağlığın düzelmesine kansızlıkla mücadele eden bir kişinin şarap içmesi kanlanmasına yorumlanır. Rüyada viski içkisi içmek, zenginliğe işaret eder. Rüyada bira içkisini içmek, elinize geçecek paraya yorumlanır.  Rüyada rakı içmek, işlerin kötü şekilde ilerlemesini gösterir. 

Rüyada içki içmek ve sarhoş olmak, kötü insanların düşmanlığına ve öfkeye işaret eder.

Rüyada içki içmek ve sarhoş olmamak, dert ve hastalıktan kurtulmaya yorumlanır. Hastalığa şifa bulmayı belirtir. Rüyada içki içip sarhoş olmadığını görmek, deliliğe ve akıllı düşünmekten alıkoyan üzüntüye işaret eder.

Rüyada alkol içmek, dertlerden doğru düşünememeyi ifade eder. Rüyada alkol içtiğini gören kişi, issiz ise bir hizmette çalışacağına yorumlanır. 

Rüyada içki içmek için alkol satın almak, fakir ise zengin olur. Bekar ise evlenir. Hasta ise hastalığından kurtulur. Bazen de içki, kötülük eden kadına işaret eder. 

Rüyada içki içenleri görmek, anne babaya karşı asi olmaya yorumlanır. Sahip olunan malı satmaya veya borçlanmaya işaret eder. 

Rüyada içki içememek, mantıklı kararları verilmesine yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Akraba Görmek
Previous
Next Post »