Rüyada Geçinmek

Rüyada geçinmek, sağlık ve para açısından çok olumlu günlere şahitlik yapacağına işaret eder. Hayatının  zenginlik içinde para yönünden sıkıntı çekilmeyeceğine yorumlanır. Rüyada geçinmek, güzel yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada rahat bir şekilde geçinmek, nakit olarak  ele çok miktarda  paranın geçeceğine ifade eder. Maddi anlamda geçinmenin vadesinin çok yakın olacağını belirtir. Rüyada geçindiğini görmek, tasasız dertsiz maddi yönden iyi durumlar içinde yaşamaya mutlu olmayı ifade eder.

Rüyada iki kişinin iyi bir şekilde ilişki bakımından geçinmeleri, beraber yapılacak işlere ve bunlardan alınacak başarıları işaret eder. Rüyada karı kocanın birlikte tasasız geçinmeleri yakın zamanda yeni bir ev değişikliğine veya eşlerin  birlikte tatile çıkmasını da işaret eder. 

Rüyada iyi geçinmek, eve gelecek yakın tanıdıklara kan bağından olacak kişilere birlikte hoşça vakit geçirmeyi de ifade eder. Sizin duyacağınız  hakkınızda yapılan dedikoduları da ifade eder.

Rüyada para bakımından zorlukla geçinmek, yanınızdaki   kişilerin arkanızdan konuşmalarını  belirtir. 

Rüyada düşmanınızın sizinle iyi geçindiğini görmek, gerçek hayatta bir galibiyet yaşayacağınıza belirtir. Başka yorumlama çeşitlerinde  arkanızdan entrikalar çevrileceğini bildirir. Nakit bakımından rahat bir şekilde geçinmek ise, harcamalara dikkat edilmesi gerektiğine işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Vazgeçmek
Previous
Next Post »