Rüyada Fil Görmek

Rüyada fil görmek, güce kuvvete yorumlanır. Fil görmek, kendinizin çok güçlü ve kimsenin karşısında yenilmeyeceğine işaret eder. Rüyada fil, fakirlikten zenginliğe, hastalıktan kurtulamaya, güce yorumlanır. 

Rüyada fil sürüsü görmek, dünyalığı ile mağrur  kişiyi gösterir. Rüyada filin hortumunu görmek, meraklı dedikoducu kadını temsil eder. 


Rüyada fil yavrusu görmek, idare edenler tarafından gelecek helal kazanı belirtir.

Rüyada file binmek, memurlar için makamda yükselmeyi ifade eder.

Rüyada fil terbiyecisi görmek,  gençlere her türlü bilgi ve beceri öğreten sanat ehli, usta bir kimseye işaret  eder. fil rüyaları olumlu sayılır. 

Rüyada filin kovaladığını görmek, işinde büyük başarıya ulaşacağını gösterir.Para ve itibar sahibi olacağını ifade eder. İş ve özel hayatınızda her şeyi kontrol altına almayı da başaracaksınız.

Rüyada fil  biblosu görmek, zorlukları başararak zengin ve başarılı olmasını ifade eder. Filin birbirleriyle kavga ettiklerini görmek, Aile büyüklerinin birbiriyle tartışmasını simgeler. 

Rüyada fil dişi görmek, büyük bir kişi ile iletişim kuracağına yorumlanır. Filin hortumu ile bir şey aldığını görmek, devlet katından gelecek müjdeli habere işaret eder. Rüyada fildişi biblo heykel görmek, cömert ve zengin kişiyi ifade eder.


Sonraki Konu - Rüyada Arkadaş
Previous
Next Post »