Rüyada Fenalık Görmek

Rüyada fenalık görmek, size sinsilikle yaklaşıp yüzüne gülen insanı işaret eder. Yanınızda olan kişileri iyi tanımanız gerektiğini belirtir. Fenalık görmek, dost sandığınız kişilerden gelecek kötülüğe yorumlanır. 

Rüyada kendine fenalık yapıldığını görmek, başkalarından yardım göreceğinize işaret eder. Karşılıklı  çıkar ilişkileri olan kişilerden uzak durmanız gerektiğine vurgu yapılır. Rüyada fenalık görmek iş ile dostluğu bir birine karıştırmamanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada başkasına fenalık yaptığını görmek, rüyada yüzü belli değilse gizli bir düşmanın olduğuna yorumlanır. Düşmanından fenalık görmek, sizi çekemeyen insanlara hadlerini bildireceğinize işaret eder. Güçlü olacağınızı gösterir.

Rüyada kötü bir şekilde fenalık görmek, ruh halinizde değişimlerin olması gerektiğine yorumlanır. Başkaları ile olan ilişkilerde kötü ve iyi kişiyi ayırt edip onlara göre davranmanız gerektiğini belirtir. 

Rüyada çocuğa fenalık yapıldığını görmek, korkak bir karakterde olan ama kendini farklı göstermeye çalışan  aciz yapılı kişinin sizden yardım isteyeceğine işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Dalgıç
Previous
Next Post »