Rüyada Fayans Görmek

Rüyada fayans görmek, ev değişikliğine veya evinizde yapılacak eşya değişimlerine tadilata işaret eder. Rüyada fayans, maddi birikimin olacağını belirtir. Rüyada fayans, düzgün giden işlerin sıkıntıya uğramadan devamına işaret eder.

Rüyada fayans döşemek, sanatkar kazanımlar dekorasyon iç mimarlık ev döşeme gibi işlerde başarıların olacağına, bu işlerden para kazanımlarının iyi bir şekilde olacağını da belirtir.

Rüyada fayans döşediğini görmek, ortaklaşa yapılacak işlerde kazançların artırılmasına yorumlanır. Ortak fikir ve düşüncelerin kabul edilerek sıkıntısız iş yürütülmesini belirtir.

Rüyada fayans temizlemek, lükse gösterişe hevesli olmadık şeylerden kendine mal etmeye çalışan insan karakterini belirtir. Şatafatlı yaşantının iyi olmayacağına, bunun zararlarını ileri ki zamanlarda çekileceğini belirtir. 

Rüyada fayansın kırılması, kendini zengin çok malı var gibi gösteren ama aslında fakir olup zengin birini aramaya çalışan kişiyi kadın veya erkeği  ifade eder.

Rüyada beyaz fayans görmek, geçim sıkıntısını çekilmese de şu an için çok zengin olmayacağını belirtir. Rüyada yeşil fayans görmek, işlerini düzgün yapan güvenilir insan karakterini ifade eder. 

Rüyada renkli fayans görmek, iş konusunda düzgünlük isteyen bir kişinin gazabına uğranılmasına işaret eder. Türlü sahtekarlıklarla elinizdeki parayı ele geçirmeye çalışacak insanı gösterir. 

Rüyada fayans dökülmesi, bazı kötü giden olumsuz olaylardan yoğun çabalar sonucu kurtulmaya işaret eder. Hayal kırıklıkları emeğin boşa gitmesi yenilgi olarak da belirtilir.

Rüyada fayans taşı görmek, güvenli bir döneme girileceğine inatçı küçük fiziksel yapıda bir insanın olumsuz şekilde işlere burnunu sokması ve buna sert karşılık verilip seviyesi düşük olan insanlardan uzak durulmasına işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Mermer
Previous
Next Post »