Rüyada Estetik Yaptırmak

Rüyada estetik yaptırmak, kendine önem vermeye, ilk önceliğin kişinin kendisinde olması gerekir düşüncesini kendine düstur edinmiş kişiyi simgeler. Rüyada estetik yaptırmak, böyle kişiler bir olay içinde olmaktan ziyade olayın dışında kalarak yorum yapmaktan ziyade seyirci kalacakları tarafı seçerler. Estetik yaptırmak, bu şekilde halk tabiri ile etliye sütlüye karışmayan kendisine de ulaşılmasına izin vermeyen kişiyi kadın veya erkeği temsil eder.

Rüyada burun estetiği yaptırmak, kendinizin yaptırdığını görmek, işlerinize her şeye çok karışarak kendisinin de ben de varım gibisinden kuru gürültü ederek dikkatleri üzerine çekmek isteyen kişiyi ifade eder. Rüyada burun estetiği ameliyatı yaptırdığını görmek, burnunu her şeye sokan densiz insanlara ve hadlerini  bildirmeyi  ifade eder. 


Rüyada yüz estetiği yaptırmak, evli iseniz ikinci bir balayı yaşayacağınıza, bekar iseniz kısmetlerin çoğalacağına karar vermekte zorlanacağına işaret eder. Rüyada yüz estetiği yaptırdığını görmek, farklı karakterde kendini olduğundan farklı değişik gösteren kişiyi temsil eder.

Rüyada bir estetik merkezinde vücudun her yerini estetik ameliyatı yaptırdığınızı görmek, ruh halinizin bir değişime gittiğini kendinizde yenilenmeler yapacağınıza yeni kararlar alacağınıza da yorumlanır. Bundan başka evli iseniz eşiniz ile çocuklarınız ile daha mutlu olacağınız zaman dilimini de ifade eder.

Rüyasında estetik ameliyatı yaptırdığını görmek, başına gelebilecek musibeti  ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Siyah Elbise
Previous
Next Post »