Rüyada Ders Çalışmak

Rüyada ders çalışmak, kendinizi belli bir oranda günlük yaptığınız işlere çok adapte ettiğinize kafa yorduğuna işaret eder. 

Rüyada ders çalıştığını görmek, yapmanız gereken işlerin bilinç altına işlendiğinde kendinizi çok isteyerek vermediğiniz bir işi iyi şekilde yapamamayı belirtir. 

Rüyada ders yapmak, üzerinize düşen sorumlulukları tam ve zamanında yaparsanız sonunuzun çok iyi olacağına işaret eder. Rüyada ders yapmakta zorlanmak, görev duygusu ile ilgili sorumlulukları yerine getirmemekten doğan sıkıntıları ifade eder.

Rüyada bir çok kitapla ders çalıştığını görmek, gireceğiniz bir sınav veya mülakat gibi durumlarda başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada ders çalışmak görmek, kendi kapasitenizi aşacak sorumluluklar bindiğine bundan ötürü altından kalkamadığınız durumlarla baş etmek zorunda kalacağını ifade eder. Rüyada ders çalışıp anlamamak, kolaylıkla yapılacak işleri simgeler.

Rüyada matematik gibi hesap ve işlem içeren derslere çalışmak, para ve bütçe konusunda yanlışlara düşmemeniz gerektiğini vurgular. Harcamalara dikkat edilmesi gerektiğini simgeler.

Rüyada sözel gibi okuma derslerine çalışmak, antlaşmaların mukavelelerin olacağı ve size gelebilecek resmi evraklara işaret eder.

Rüyada ders çalışırken müzik dinlemek, yapılacak işleri ciddiye almanız gerektiğine yorumlanır.


Sonraki Konu - Rüyada Yol Görmek
Previous
Next Post »