Rüyada Dalgıç Görmek

Rüyada dalgıç görmek, sizden gizlenen sırlara ulaşmaya yorumlanır. Zorluklarla yapılan uğraşlardan sonra istenilen sonucun olacağını  belirtir. 

Rüyada balık adam görmek, iyilik görmeyi, rahata ermeyi gösterir.

Rüyada dalgıç kıyafeti görmekdeniz kenarı veya göl kenarında oturanlar için geçimini rızkını balıkçılık dalgıçlık sahil güvenlik gibi işlerden çıkaracağına yorumlanır. 

Rüyada dalgıçlık yaparak denizden sünger çıkartmak, herkesin etkisinde kalan bir kişiliği tanımlanır.

Rüyada denizden midye çıkaran dalgıç görmek, sebepsiz sıkıntıların baş göstereceğine işaret eder. İşlerinizde kazandığınız paralarda başkalarının gözü olacağına vurgulanır. Bunun içinde kazancınızı veya  kendiniz hakkında çok konuşmamanız  gerektiğini    belirten rüyadır. 

Rüyada dalgıç olduğunu görmek, resmi dairelerde çalışan üst düzeyden kişiyi  temsil eder. Yakınlarınızdan birinin böyle bir makama geleceği veya kendini işiniz  bakımından stresli ama kazançlı bir işte çalışacağınızı belirtir. 

Rüyada dalgıç olup boğulan insanı kurtarmak, sorumluluğu  çok olan işlerde çalışma durumunuzu belirtir. 

Rüyada dalgıçlık yapmak, bir kişiye hayati konuda yardım edeceğini, onu düştüğü bunalımdan kurtaracağınıza yorumlanır. Öncelikleri düşünmeyen korkusuz atılgan kişiyi temsil eder. Para birikimine yeni bir mal alımını belirtir.

Rüyada dalgıç giysisi giymek, hazırlıklı olmanız gereken bir  olayın olacağına işaret eder. Rüyada dalgıç tüpü takmak, zorluklarla düşmemek için iş hayatında önlemler alınmasına yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Üzüm
Previous
Next Post »