Rüyada Çoban Görmek

Rüyada Çoban Görmek
Rüyada Çoban Görmek
Rüyada çoban görmek, dürüst yardımcıyı, arkadaşı işaret eder. 

Rüyada çoban sürüsü görmek, sadık uşağa hizmetçiye yanında çalışan  kişiyi temsil eder. Elinden her iş gelebilen becerikli dürüst insanı belirtir.

Rüyada kendini çoban olarak görmek, zor işlerden yılmamayı, güç işleri yapabilmeyi işaret eder. Yorularak para kazanmayı simgeler.

Rüyada çobanlık yapmak, kısa mesafeli yollara gidileceğine işaret eder.


Rüyada koyun çobanı görmek, kalabalık içinde kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda yakınlarınızla beraber güzel vakitler geçirileceğini gösterir. 


Rüyada çoban değneği görmek, kendi içine kapanık biraz da saf karakterdeki kişiliği işaret eder. Bu karakterde olan bir tanıdığınızdan haber almayı temsil eder. Rüyada çoban değneği kullandığını görmek, yol gösterici kişiyi işaret eder. Başkalarının etkisi altında kalabilecek bir yapıda olan kişiyi gösterir. Rüyada keçilere çobanlık yapan kişi görmek, inatçı bir karakterde olan erkeği belirtir. Kendi dediğinin doğru olduğunu savunan kişiden maddi anlamda zarar görmeyi ifade eder. 

Rüyada ineklere çobanlık yapmak, herkesin lafına inanan, insanların dalga geçtiği kişiyi belirtir.

Rüyada çobanın kaval çaldığını görmek, umduğunuz gibi olmasa da oluşacak güzel olayları ifade eder, başkalarından yardım umarak kendi işini halletmeye çalışan insanı temsil eder.

Rüyada çoban köpeği görmek, memur öğretmene işaret eder. Devlet kapısında olacak işlere yorumlanır.


Rüyada çoban salatası görmek,  güvendiğiniz bazı kişilerin aslında kendi başlarına karar veremeyen beceriksiz kişiler olduğunu anlayacağınıza işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Kıyma
Previous
Next Post »