Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek, içinizden oluşacak sıkıntılara işaret eder. Rüyada cin görmek, yanınızdaki kötü niyetli kişilere dikkat etmeniz gerektiğini vurgular.

Rüyada büyük cin görmek, hain bir kişiyi belirtir. Rüyada cini yanınızda görmek, hayal kırıklığı yaşamayı temsil eder. Rüyada ibadet yapılan yerlerde cin görmek, kötü fena durumların olacağını simgeler.


Rüyada cin çarptığını görmek, size ait olmayan parayı almaya, büyü ile uğraşmaya işaret eder. 

Rüyada cin çağırmak, yakın zamanda maddi konularda zarara uğramayı işaret eder. 

Rüyada cin öldürmek, çeşitli tehlikeli girişimlerde bulunacağınızı işaret eder. Rüyada cin çağırıp bir şey istemek, verilen sözlerde durulmayacağını simgeler. 

Rüyada cinle konuşmak, kötü işlere bulaşacağına ve bu işlerden karlı çıkamayacağına işaret eder. Rüyada görülen cin alim, doktor, iyilik sahibi ifade  eder. Rüyada cinin kapısının yakınında olduğunu görmek, elinden çıkacak malı parayı temsil eder.

Rüyada evine cinlerin girdiğini ve bir şeyler yaptığını görmek, haneye hırsız gireceğine ve zarar vereceğine ifade eder.

Rüyada insan kılığında cin görmek, yakın zamanda seyahat yapılacağını simgeler. Cinle birlikte seyahat yapmak bazen de kara ve deniz yolculuğuna çıkılacağını gösterir. 
Rüyada her yerde cin görmek, yol kesici haydudu belirtir. 

Rüyada ahırda cin görmek, bekçiye yardımcı elemana yorumlanır. Rüyada kuyu veya hamamda cin görmek, zina eden erkek ve kadınları işaret eder.

Rüyada cinlerin başkaları ile uğraştığını görmek, o kişilerin size ihtiyaç duyup özlediklerini belirtir. Rüyada cinlerin bir araya gelerek insanlar gibi sohbet ettiğini gören kişi, her türlü fikir ve inanıştan uzaklaşacağını ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Çöl
Previous
Next Post »