Rüyada Çığlık Duymak

Rüyada Çığlık Duymak
Rüyada Çığlık Duymak
Rüyada çığlık duymak, sizden yardım isteneceğine yorumlanır. Başkalarından yardım alamazsa işlerini bitiremeyecek sorunlarını aşamayacak insanı simgeler. Korkudan çığlık attığınızı görmek, kendinize güveninizin tam olduğuna hiçbir zorluğun sizi yıkamayacağını yorumlanır. 

Rüyada çığlık attığını duymak, sevinçten bağırma  anlamına  gelebilir. 

Rüyada çığlık, sesini duyurmakta kararlı kişiyi her ne pahasına olursa olsun başkalarının  kendi sıkıntısı üzerine dikkatleri çekmeye kararlı olduğunu belirtir. Kendi dertlerine başkalarını  ortak etmek isteyen bencil egoist bir karakteri  ifade eder. 

Rüyada kadının çığlık attığını duymak, başı dara düşmüş bir bayana yardım edeceğinize, zor durumda kalmış kişiyi kurtarmayı işaret eder. 

Rüyada kendinizin çığlık attığınızı görmek, etrafınızda dost görünümlü düşmanlarınızın olduğuna işarettir. Onların entrikalarından bıkmaya kendinizden uzaklaştıracağını  ifade eder. 

Rüyada bir erkeğin çığlık sesleri duymak, yakında mal ile ilgili bazı pürüzlü işlerin yoluna gireceğine vurgu yapılır. 

Rüyada sevinçten çığlık atıp duymak, çok mutlu olacağınız bir haber alacağınıza maddi manevi anlamda mutluluk getirecek gelişmelerin olacağını vurgular. 

Rüyada korkudan çığlık atıldığını duymak, korktuğunuz güvenmediğiniz şüpheye düştüğünüz bir kişiden ne kadar kötülük yapabileceğine tanık olup şüphelerinizden emin olacağınız durumlar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada başkasının çığlığını duymak, kendi yerinizi belli etmeye bir konu üzerinde ısrarla durmaya kendinizi haklı gördüğünüz bir konuda ısrarla bunu vurgulamaya işaret eder. Sahip olduğunuz edinimler mallar üzerinde kendinizin olduğunu belirtmeyi  gösterir.


Sonraki Konu - Rüyada Şeytan
Previous
Next Post »

1 yorum:

Click here for yorum
Unknown
admin
25 Eylül 2015 10:16 ×

Rüyama bir erkek tarafdan dövüp ağlıyordum sonra peşimden gelmeye başladı git başımdan edeim ağlarak beni rahat bıraktı sonra bizim bir akraba bizim gir akrabayı soruyor sonra bir akraba bir şey diyor ama hatırlanıyorum bizim akraba cem kim diye soruyor ben bir arkadaş felan diyorum üstelik öyle bir adı da hiç arkadaşım yok rüyanın bitimine doğru korkç bir yüz korknç bir çığlıo oluyor

Congrats bro Unknown you got PERTAMAX...! hehehehe...
Reply
avatar