Rüyada Çaydanlık Görmek

Rüyada Çaydanlık Görmek
Rüyada Çaydanlık Görmek
Rüyada çaydanlık görmek, hakkınızda yapılacak veya halen devam etmekte olan dedikodulara işaret eder. 

Rüyada boş çaydanlık görmek, parasız kalmayı belirtir. Harcamalarda müsrifliğe yorumlanır.

Rüyada görülen çaydanlık, sizi çekemeyenlerin, kıskananların yüzünüze söyleyemedikleri konuları yalan olarak arkanızdan konuşmalarına işaret eder.

Rüyada çaydanlıkta çay yapmak, sahip olduklarınıza imrenen kişilerin kötü laf ve söz ürettiklerini belirtir. 

Rüyada gümüş çaydanlık görmek, hiçbir şekilde güven teşkil etmeyen rivayetlerin ortada dolaştığını kişileri, bundan sizin veya çevrenizin 
değil aksine bu gibi kötü lafları üreten insanların kendi kazdıkları kuyuya düşeceklerine yorumlanır. 

Rüyada kaynayan çaydanlıkta görmek, size yakın zamanda gelecek bir habere ama bu haberin ne kadar güvenli olup olmayacağını araştırmanız gerektiğini vurgulanır.

Rüyada çaydanlığın demliğini görmek, haris kötü karakterli kişilerin ortalığı bulandırma çabalarının boşa çıkacağına işaret eder. Kötü huy ve karakterlerinden dolayı içinde sakladıkları düşüncelerin dışarıya yansıyacağına yorumlanır.

Rüyada porselen çaydanlık, bazı üst düzey kesimden insanlarla tanışmaya ve  bunların görünüme karakterden çok daha önem verdiklerini belirten bir rüyadır. 


Rüyada çelik çaydanlık görmek, iş hayatında kolay bir şekilde yenilmekten nefret eden rakibinin olacağına yorumlanır. 

Rüyada bakır çaydanlık görmek, çevrenin laflarına bakmadığınız zaman kendi işlerinize daha çok önem verip ilerleme kayıt edeceğinize vurgu yapılır.

Rüyada çaydanlıktan bardağa çay doldurmak, hakkınızda laf çıkartan kişilerle yüzleşme yaşayacağınıza, bundan da strese kapılmaya ama sonunun kendi açınızdan yararlı bir şekilde biteceğine yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Para Kaybetmek
Previous
Next Post »