Rüyada Çamur Görmek

Rüyada Çamur Görmek
Rüyada Çamur Görmek
Rüyada çamur görmek, mal mülkle tabir olunur. Toplayıp saklamak, ele geçecek paraya bu parayla alınacak malı işaret eder. Cıvık şekilde olması, kötü ahlaklı kadın veya erkeği ifade eder. 

Rüyada çamurda yürümek, sırnaşık karakterde kapıdan kovulsa bacadan girecek kişilikteki insanı temsil eder.

Rüyada çamura batmak,  elindeki malın satılmasına değerinin altında bir paraya gitmesine elinizdeki paranın eksilmesine fakirliğe parasızlık çekmeye işaret eder. 

Rüyada çamurlu yol görmek, sakıncalı işlere bulaşılmaması gerektiğini simgeler.

Rüyada çamur temizlemek, dalavereli işler yapmaya çalışan başkalarının kuklası olmuş zayıf karakterdeki insanların size kurmaya çalıştıkları tuzakları belirtir. 

Rüyada çamur yemek, dinden çıkmış Tanrı inancı olmayan insan karakterini bağnazlıkla aşırı ırkçılık yapan kötü karakterde insanı temsil eder. Kendini yanlış tanıtan gözü sizin namusunuz da malınızda olan ahlaksız karakterdeki bir erkeği temsil eder.

Rüyada sözle sataşarak size çamur atmaya çalışmak, çıkar çatışması menfaat için sizi sindirmeye çalışacak insanları ifade eder.

Rüyada çamura saplanarak yürüyememek, engellerin olarak elinize para geçmenin uzayacağına başkalarının sekte yapacağı işleri de ifade eder.

Rüyada çamur yapmak,  alınacak kötü haberle işaret eder. 

Rüyada çamurdan ekmek pişirmek için fırın yapmak, sıkıntılı fakir günlerin olacağına bu süreçte biraz fedakar davranmanız gerektiği vurgulanır. Dikkatli olunması gereken durumların olacağına bundan dolayı daha dikkatli olunması gerektiği vurgulanır. 

Rüyada çamurdan tencere yapmak, el sanatları ile ilgili işlerde başarılı olunacağını belirtir.

Rüyada çamurlu su görmek, istikrarın sağlanamadığı durumları belirtir.

Rüyada sarı çamur görmek, kendini düşünen bencil bir kişinin sorumsuz davranışlarını belirtir. Yapılacak işlere dikkat edilmesi gerektiği bildirilir, para kaybı tehlikesine işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Rapor Etmek
Previous
Next Post »