Rüyada Çalı Görmek

Rüyada çalı görmek, kısa süreli geçim darlığını işaret eder. Çalı görmek, sıkıntılı gereksiz sizi işinizden oyalayan kötü fikirli menfaatçi bencil insanları işaret eder. Rüyada çalı görmek, kısa zayıf boylu karakter olarak korkak zayıf bir erkeği simgeler. Rüyada çalı, etrafınızda varlığı ile sinir bozan imalı laflarda bulunan psikolojik baskı yapmaya çalışan sabit fikirli ilerlemesi gelişmesi kıt insanı ifade eder. 

Rüyada çalı süpürgesi görmek, el ayak işleri için yanınıza alınacak çırak işçi yardımcı kişiyi işaret eder. Rüyada çalı süpürgesi ile etrafı süpürmek temizlik yapmak, pürüzlü işleri halletmeyi simgeler. 

Rüyada çalı çırpı görmek,  temiz huylu yardım sever aynı şekilde yapılan yardımları anlayabilen temiz huylu kişiyi temsil eder. Çalı çırpı görmek, pis ise kötü kalpli kişilerle muhatap olmamanız gerektiği vurgulanır. Rüyada çalı çırpı toplamak, çıkarcı burnu havada kişilerin sizin aleyhinizde konuşacağına menfaatleri için yağ çekeceklerine yorumlanır.

Rüyada dikenli çalı görmek, zor kazanılacak parayı işaret eder. Çok emek sarf edip az gelir elde etmeyi belirtir. 

Rüyada çalı toplayıp ateş yakmak ve bunun üzerinde yemek ekmek pişirmeye çalışmak, fakirlik ve sıkıntı içinde yaşanılacağına bundan dolayı elinizdeki paranın değerini bilmeniz gerektiğini vurgular.

Sonraki Konu - Rüyada Akrep
Previous
Next Post »