Rüyada Boğmak

Rüyada boğmak, düşmanlarınıza karşı güçlü olmaya, size yapılacak baskılara taviz vermemeyi işaret eder. Rüyada boğmak, başkalarının sözleri ile hareket eden kişiliği olmayan insanı belirtir. Boğmak, size yıkılmaya çalışılan suçlamaları yapan kişileri al aşağı edeceğinize vurgulanır.

Rüyada birini boğmak, düşmanınızın kim olduğunundan emin olacağınızı belirtir. Rüyada birini boğduğunu görmek, size psikolojik baskı yapmaya çalışan kişilerin aslında kendi içlerinde korkak bir insan olduklarını belli eder. Başkalarının size karşı çok eleştirel davranacaklarına yorumlanır. 

Rüyada birini suda boğmak, kalabalık düşmanların sizi sinirlendirmeye çalışacaklarına kendilerinin iç yüzlerini anlayacağınıza  işaret eder.

Rüyada sinirlenerek bir kişiye yaptığı terbiyesiz hareketlerden dolayı boğmak, gözünüzde küçülmüş insanlar olacağına yorumlanır. Yapılan iyiliklerin yanlış anlaşılacağına çıkar amaçlı kişilerin sizden baskı yaparak bir şeyler talep etmeye yelteneceklerine ama bunlara pabuç bırakmayacağınıza işaret eder.

Rüyada iple birini boğmak, güç savaşında kendi üstünlüğünüzü sağlayacağınıza yorumlanır. 

Rüyada kendini boğmak, üzüntüleri kendinize vesvese yaptığınıza, bu huylardan kurtulmanız gerektiğini ifade eder. Farklı yorumlamalarda kendini boğmak, bir toplulukta yapılacak tartışmaların anlaşmazlıkların sizde boğucu bir durum yaratacağını işaret eder.


Rüyada boğazlamak, başkaları ile yapılacak veya  alınacak sert eleştirilerden dolayı barış ortamın çok zor olacağı boğucu ve sert gerilimli bir atmosfer yaşayacağınıza  yorumlanır.

Rüyada birini boğmaya çalışmak, çok sıkı çalışılan bir iş ortamında kendinizi rahat hissetmeyeceğini belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Dalga veya Dalgalar Görmek
Previous
Next Post »