Rüyada Bakkal Görmek

Rüyada bakkal görmek, işlerin iyi yapan ve kimsenin bilmediklerini bilen kişiye işaret eder. Maddi olarak hesaplı bir şekilde yaşamayı simgeler. Bakkal tanıdığının olduğunu görmek, dedikodu yapan bir erkeğin lafları ile ortalık karıştıracağına işaret eder. 

Rüyada bakkala gittiğini görmek, başkalarına iyilik yapmak iyidir ama sınırını bilmeniz gerektiğine yoksa kendinizin zor duruma düşeceğine işaret eder. Toplumda itibarın azaldığını simgeler. 

Rüyada bakkal olduğunu görmek, parası az  işlerde çalışılacağına ifade eder. Rüyada bakkallık yaptığını görmek, şimdiki  işinizin değişme durumunun olmayacağına yorumlanır.

Rüyada  bakkal dükkanı açmak, yakın zaman içinde  ortaklaşa yapılacak bir işinizin olacağına işaret eder. Rüyada bakkal açtığını görmek, yeni yapılacak işleri ve alınacak malları belirtir.

Rüyada bakkaldan alışveriş yapmak, çok uzun zamandır beklenilen haberin geleceğine işaret eder. 


Rüyada bakkaldan yumurta almak, maddiyatın biraz  artacağına yorumlanır. Rüyada bakkaldan yiyecek içecek eşyalar aldığınızı görmek, kısa zamanda ele geçecek parayı gösterir.

Rüyada bakkaldan ekmek almak, almak istenilen şeylerin alınamaması kötü bir şeylerin olabileceğine yorumlanır. Para  harcamalarına dikkat edilmesi konusunda haberci rüyadır. Maddi olarak darlık çekileceğine istediğiniz bir eşyayı alamayıp  üzüleceğinizi belirtir.


Sonraki Konu - Rüyada Para Dağıtmak
Previous
Next Post »