Rüyada Bahşiş Vermek

Rüyada Bahşiş Vermek
Rüyada Bahşiş Vermek
Rüyada bahşiş vermek, maddi durumunuzun düzeleceğine işaret eder. Paranın çoğalacağına ama harcamalara dikkat edilmesi gerektiğine, fakirleşmeye  yorumlanır. 

Rüyada bahşiş verdiğini görmek, çalıştığınız yerde makam yükselmesini gösterir. Ticaret hayatında kazancın artmasını işaret eder. 

Rüyada kağıt para ile bahşiş vermek, bir iş anlaşmasının iptalini belirtir. 

Rüyada bozuk para ile bahşiş vermek, ele geçecek paraya işaret eder, çevrenizde oluşacak menfaatçi kişilerden uzak durmanız gerektiği vurgulanır. 

Rüyada garsona bahşiş vermek, yakınlarınızdan yaşça büyük bir kadının rahatsızlığını belirtir. Bahşiş veren kadın ise, dedikoducu kişiliği temsil eder. Rüyada bir erkeğin bahşiş vermesi, yakın zamanda nifak sokucu bir insan ile tanışmayı ifade eder.

Rüyada büyük bir miktarda bahşiş vermek,  geçici olarak parasızlık çekmeyi, maddi yönden destek alınacağına işaret eder. 

Rüyada çok miktarda bahşiş vermek, zengin kimseler arasında çıkacak tatsız olaylara ve bunu herkes tarafından duyulmasına yorumlanır. Sansasyonel olayların olabileceğini vurgular. 

Rüyada küçük miktarda bahşiş vermek veya bahşiş almak, olmasından korktuğunuz  kötü durumların yaşanmayacağına yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Ejderha
Previous
Next Post »