Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada Bahçe Görmek
Rüyada Bahçe Görmek
Rüyada bahçe görmek, dostlarla geçirilecek hoş vakitlere işaret eder. Bahçe görmek, mutluluğa yorumlanır. Rüyada bahçe görmek, mal sahibi olmayı simgeler. Bahçe görmek, toprakla ilgili yapılacak ekim dikim gibi çalışmaları paraya çevirme ekilen dikilen ürünlerden kazanç sağlamayı da belirtir. 

Rüyada bahçeli ev görmekmutluluğa huzura başarıya işaret der. Bahçeli bir evin olduğunu görmek, çabaların sonucunun verimli kazançlarla ödüllendirilmesine de işaret eder.

Rüyada sebze bahçesi görmek, temelleri atılmış bir kuruluşun devamının olacağını vurgular. Bakımlı yeşillikler içinde bir bahçe görmek ve bu bahçede oturduğunu görmek, isteklerin gerçekleşeceğine, huzurlu ve başarılı bir döneme girileceğine işaret eder. 


Rüyada bahçe sulamak, iş imkanına, olanakları güzel olan bir iş bulmaya veya mevcut işinizde yükselmeye yorumlanır.  

Rüyada bahçe kazmak, mevki makam bakımından yüksek yerlerde dostlarınızın olacağını vurgulanır. Size yardımcı olacakları konularla büyük çaplı işlere girmeye, şirket yönetimi ihale alımı gibi gelir getiren çok yüksek miktarlarda para akışını da belirtir.

Rüyada  bahçe temizlemek, sıkıntılı işlerden kurtulmaya yorumlanır. Bahçe temizlediğini görmek, düzenin olacağı bir hayatı tasvir eder. 

Rüyada bakımsız bahçe görmek, işlerde başarısızlıklara, çok uğraşılmasına rağmen olayların istenilen düzeyde olmama durumunu ifade eder. Zenginlikten fakirliğe düşüş olarak yorumlanır.

Rüyada  meyve bahçesi görmek, çok paralar kazanmayı, aile içinde huzuru mutluluğu ifade eder. 

Rüyada  bahçe ekmek, kıskanç sizi çekemeyen insanların olacağına bunlardan size gelecek kötü şanslara, yorumlanır. 

Rüyada bahçeli bir evde oturmak, yüklü bir mirasın size kalacağına, bunu da en güzel şekilde değerlendireceğinizi gösterir.

Sonraki Konu - Rüyada Halat
Previous
Next Post »