Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek, kendi işinizin başında olacağınıza işaret eder. Aslan görmek,  bir fırsatı iyi değerlendirmeye, maddi olarak kuvvetlenmeye yorumlanır. Rüyada aslan görmek, hayatınızda daha iyi bir dönemde olmayı ifade eder.  İnsanların sizden çekindiğine işarettir.

Rüyada aslandan kaçmak, otorite olacağınız bir duruma yorumlanır. Yanınızda olan iş arkadaşlarınızla birlikte güzel işler başarmayı işaret eder.

Rüyada aslan sevmek, güç ve otoritenin sizde olması gerektiğine yorumlanır. Rüyada aslan sevdiğini görmek, sözünüzden çıkmayan yakın çevrenizden kişilerle yapılacak büyük yatırımları ifade eder.

Rüyada dişi aslan görmek, sözünüzü dinlemeyen kız evlada veya  tanıdığa işaret eder. Duygusal sessiz kadını temsil eder.

Rüyada aslan öldürmek, elinize geçecek paraya ve bununla yapılacak işlere, mal alımlarına yorumlanır.

Rüyada erkek aslan görmek, destek alacağınız kişiler olacağına ve bununla birlikte kazanımlarınızın çokluğunu temsil eder. 

Rüyada aslan terbiyecisi görmek, zor olan bir işi başaracağınıza, çevrenizdekilere fikirlerinizi kabul ettireceğinize onları ikna edeceğinize yorumlanır.

Rüyada aslan yavrusu görmek, eğitime başlanılacak durumları belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Şarkıcı
Previous
Next Post »