Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, kıskanç kinci bir kişiyi işaret eder. Akrep, art niyetli kötü karakterde namus kavramı olmayan erkeği temsil eder. Rüyada akrep görmek, kıskanç, küfürbaz, haset, başkalarının sahip olduğu malı parayı kıskanan kinle bakan beleşçi yaramaz kişiyi simgeler. Korkak düşmanı belirtir. 

Rüyada evde akrep görmek, düşmanın sinsilikle size yaklaşacağına işaret eder. Kötü ahlaksız biri ile karşılaşıp yalakalıkla sizden yardım isteyeceğini belirtir.

Rüyada akrep sokması, ağır hastalıktan kurtulmayı temsil eder. Akrep sinsi kıskan, kötü, ahlaksız kişiyi ifade eder. Canına namusuna parana göz diken kişidir.

Rüyada sarı akrep görmek, sabit fikirli, inançsız, zararlı, külfetli menfaatçi beleş iş yaptırmaya çalışan insanı işaret eder. İş hayatında çekememezlik kapris yapan kişidir. Sahte arkadaşlıkları belirtir, dikkat etmek gerekir. 


Rüyada akrep görmek ve öldürmek, ağzı bozuk küfürlü hitap eden kişidir. Tehlikeli bir düşman demektir. Sizi kendi çıkarları için kullanmaya çalışan yalan söyleyen kişileri işaret eder. 

Rüyada giysilerinin içine akrep girdiğini görmek, ev halkından sinsi düşmana sadece kendini düşünen bencil insana işaret eder. Düşmanı çok uzakta aramamak gerektiğini vurgular.

Rüyada akrep yavrusu görmek, dinsiz, muzip ve zayıf bir düşmana yorumlanır. Rüyada elinde bir akrep tutması, dedikodu yapan, iftirada bulunan kişiyi temsil eder. 

Rüyada ağzından akrep çıkması, düşmanı evinde olup onlarla birlikte oturur.Rüyada akrep yemesi,düşmanlarının onun sırlarını öğreneceğini gösterir.

Rüyada giysilerinde akrep olduğunu görmek,  kazancında ona üzüntü ve keder veren düşmanı ifade eder. 

Rüyada akrep öldürmek, düşmanına karşı zafer kazanır.

Rüyada elinde bir akrebin olduğunu ve insanları soktuğunu görmesi, o kimsenin dedikodu yapan ve insanlar arasında söz götürüp getirmek suretiyle onları tahrik eden bir adam olduğuna işaret eder. 

Rüyada birçok akrep görmek, zayıf karakterde bir kişinin başkalarına muhtaç olmasını ifade eder. Akrep, kişinin akrabalarından olan düşmanıdır.

Rüyada uçan akrep görmek, yakın zamanda düşmandan alınacak haberi işaret eder. Kuyruğunu sürterek yürüyüp giden ve öldürücü olan bir cins akrebi görmek, dikkatli olunmasını belirtir. 

Rüyada kişinin evinde akreplerin öldüğünü görmek, o kimsenin düşmanlarının korkmasını ifade eder.

Rüyada yatağın üzerinde akrep görmesi, kısa süreli hastalığı temsil eder. Karnında akreplerin olduğunu görmesi, iş hayatındaki rakiplerini belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Göz
Previous
Next Post »