Kahve Falında Tavşan

Kahve Falında Tavşan
Kahve falında tavşan görmek, şansın sizin yüzünüze güleceğine hayatınızın bir dönüm noktası olacağına ama bunu değerlendirmek ya da fırsatı kaçırmak size kalmış bir durum olacağını belirtir.

Koyu renk siyah tavşan görmek, hırsız karakterde bir kişiye elinizdeki eşyaları paraları çalacağına bunu size yakın olan bir kişiyi kendi tarafına çekerek yapacağına belirtir.

Kahve fincanın tabanında koyu siyah tavşan resmi çıkması, aldatılmayı da belirtir, bundan dolayı kederlenmeye üzülmeye, fincanın kenar kısımlarında beyaz tavşan şekilleri görmek, vadesi gelmemiş size ait olan parayı da belirtir.

Kahve falında bir ev şeklinin olup önünde tavşan resmini görmek, batıl inançları olan bir kişinin tavşanı uğursuz olarak gösterip size bazı şeylere yönlendireceğini de belirtir. Falda bahçe içinde tavşan birkaç tane görmek, yakın zamanda yaşanacak bir hırsızlık olayına bunu yapacak olan kişinin da kadın olacağına eşyayı çalacak kişinin yani ağzından insanları ırkına mezhebine göre ayırım yapan batıl inançlara göre hayatını yön veren sinsi cahil ve bunun yanı sıra tavşanı uğursuz olarak gören kadın hastalığı mevcut kadını temsil eder.

Kahve fincanının tabağında görülen büyük bir tavşan resmi, yakın bir tanıdığınızın oyununa gelme riskinin olacağına bundan başka çalışma hayatının temposunun çok hızlı olacağını da işaret eder, çok çalışılırsa paranın akışının da çok olacağı bir dönemi kişi bakımından sorulduğunda ise zengin becerikli kişiyi erkeği simgeler.
Previous
Next Post »