Kahve Falında Kuş

Kahve Falında Kuş
Kahve falında kuş görmek, size gelecek güzel haberleri simgeler. Para ile ilgili haberlerin geleceğine bir iş bağlantısının gerçekleşeceğine bunun temellerinin atılacağını bildirir.

Kahve falında büyük kanatlı kuş resmi görmek, kartal resmi görmek, bir uçak yolculuğu yapacağınıza bununla birlikte yükselişe maddi anlamda geçeceğine murat kısmet bakımından isteklerin niyetlerin olacağını belirtir.

Falda serçe şeklinde küçük kanatlı kuş görmek, ufak şekilde sevinilecek oluşumların haberini alacağınıza işaret eder. 

Büyük kanatlı leylek gibi kuş görmek resmini fincanın da veya fincanın tabağında görmek, bekar iseniz veya fal sahibinin evleneceğine şayet evli ise yeni ve büyük bir eve taşınacağına çocuk sahibi olacağına da yorumlanır. 

Kazanç elde edilecek iş kapılarının sonuna kadar açılacağını da ifade eder. Engellerin kalktığını bildiren haberler alınacağını da belirtir. 

Kahve falında tavus kuşu görmek, duygusal birliktelikte çok mutlu olacağınıza ama bunun yanı sıra kıskanç bir rakibinde olacağı belirtir, elinize geçecek fırsata ama bu fırsatı değerlendirme işini çabuk yaparsanız fazla umduğunuzdan kazanımlar olacağına işaret eder. 

Burada önemli olan fırsatı kaçırmamayı belirtir öneme üzerinde durur. Güvercin kuşunun resmini görmek, yuvada sinsi kendini düşünen bencil bir kişiyi olduğunu düşmanı dışarıda değil içeride aramak gerektiğini ifade eden bir resimdir. Falda baykuş şekli görmek, gece yapılacak yolculuğa gece gelecek kötü habere de işaret eder.
Previous
Next Post »