Kahve Falında Göz

Kahve Falında Göz
Kahve falında göz görmek, nazara size olan düşmanlıklara işinizde malınızda cebinizdeki parada gözleri olan onlardan pay isteyen bunu diyemeyip türlü entrikalara başvurmaya çalışan istediklerinde hayır cevabını alacak olan çaresiz insanların kötülüklerini belirtir.

Fincanın içinde çok fazla göz görmek, namusa cana elinizde olan her şeye gözünü dikmiş tehlikeli düşmanları bunların bir kadın tarafından kışkırtılıp üzerinize yollanacağını da ifade eder.

 Bunu nasıl anlarsınız çevrenizde acıyıp yardım ettiğiniz kendini zavallı gösteren erkekler var ise onlara bakın geri çekilin ve arkalarındaki sizi kıskanan kadının kışkırtmalarına oyuncak olduğunu görürsünüz bu aynı zamanda o erkeğin de beceriksiz kötü kalpli hain olduğunu belirtir.

Kahve falında göz, aynı şekilde bir kadının sizden yardım talep edeceğini siz yardım ettikçe şımarıp burun kıvıracağına arkasındakilere baktığınız zaman birilerinin şakşakçılığını yapan kadını belirttiğini anlayacaksınız. 

Kahve fincanında göz görmek, net ve koyu bir şekilde olsun veya silik bir şekilde sayısız ya da az sayıda olsun iyiye yorumlanmaz düşmana size kötülük yapmaya çalışan kişileri temsil eder. Bundan başka bir kısmet durumu evlenme isteme durumu var ise önceden sizi takip edip izleyeceklerini de belirtir.
Previous
Next Post »