Kahve Falında Fil

Kahve Falında Fil
Kahve falında fil görmek, kuvvetleneceğinize maddi manevi anlamda sizi kimsenin yıkamayacağını da belirtir. Sağlam şekilde oluşmuş ortaklıklara evliliklere dostluklara da ifade eder.

Filin sadece kafasını ve hortumunun resmini görmek, haber alacağınıza bu haberi herkesle paylaşmamanız gerektiği
vurgulanır, yerin kulağı vardır.

Sizin durumunuzu mal varlığınızı paranızı ne işler yaptığınızı merak eden her işe burunlarını sokan güler yüz maskesi altında ağzınızdan laf almaya çalışacak insanlar olacağına bunun için de alacağınız güzel haberleri kimselere söylememeniz gerektiğini de belirtir. 

Fincanın iç kısmında büyük beyaz fil resmi görmek, fala baktıran kişinin veya kimin için baktırıyorsa o kişi için çok güzel gelişmeler olacağını da belirtir, iş alanında çok büyümesini işaret eder. Bulunduğu yaşadığı yerde kuracağı iş veya kurmuş olduğu işyeri ya da çalıştığı iş yerinde ilerlemeler aşamalar göstereceğini vurgular. 

Kahve fincanının kenar kısımlarında görülen fil resimleri gerek silik veya net şekilde olsun iş alanında yapılacak olan teklifin ya da bir yere yapılmış yapılmayı düşünülen işe başvurusunun cevabının uzayacağına ama sonucun olumlu olacağını belirtir. 

Kahve tabağının içinde fil resmi görmek, yaşadığınız yerden uzak bir yerde güzel bir iş anlaşması yapacağınıza taşınma gitme durumlarını da ifade eder. Farklı yorumlamalarda zor harekete geçirilen geleneklere bağlı bir işi yapmadan önce çok uzun uzadıya düşünen kişiyi de simgeler. 

Filin falda süslü aksesuarlar takılmış olarak görmek, düğün gibi bir davete katılacağınıza bekar iseniz evleneceğinize yorumlanır.

Fil yavrusu görmek, evli iseniz erkek çocuğunuz olacağına falda birden fazla fil şekli görmek, iş yükünün çok olacağına ama buna mukabil kazanımların da fazla olacağını vurgular.
Previous
Next Post »