Kahve Falında Deve

Kahve Falında Deve
Kahve falında deve görmek, size gelecek kısmete paraya yorumlanır.

Falda hörgüçlü deve şekli, belli olan bu şekilde görülen deve resmi, kısmetlerin birden fazla olacağına bunun için çaba gösterilmesi gerektiğini vurgulayan şekillerdir. Uzak yerlerden eskiden edinilmiş mala paraya işaret eder. Deve resmi maddi anlamda çok parayı malı ya da mirası simgeler.

Falda oturan bir şekilde deve resmi görmek, resim ne kadar net olursa olsun elinize geçecek malın paranın sizin sahibi olacağınız mülkün gayri menkulün değeri kıymetli olan eşyanın zamanın olduğuna beklemede kalmanızın gerektiğine ne yaparsanız yapın zamanı dolmadan o zenginliğe sahip olamayacağınızı belirtir. 

Beklemeli mal sahini paraya kavuşmayı ifade eder. Bundan ayrı olarak inatçı bir karakterde yapıda olan bir aileden olan kişiyi aile büyüğünü ikna etmeye çalışarak ondan yüklü miktarda para almaya çalışmayı da simgeler.

Bu niyetle kapatılmış bir fal ise deve resmi çıkmışsa ve silik ise o kişinin sizin ondan istediğiniz parayı yada malı verene kadar sizi bayağı yoracağına size bazı sınamalar denemeler yapacağını da belirtir.

Kahve fincanın tabağında birden fazla deve resmi görmek, ele geçecek somut şekilde zahmetsiz mal mülk olarak yorumlanır yalnız bunların süresinin zamanının biraz uzun olacağını vurgular. Yabancı kişilerle yapılabilecek iş anlaşmalarına sıcak ülkelere seyahate keyifli zaman geçirmeyi de belirtir.

Sonraki Konu - Kahve Falında Kuş

Previous
Next Post »