Kahve Falında Balık

Kahve Falında Balık
Kahve falında balık görmek, elinize geçecek kısmete paraya beklediğiniz paranın size geleceğine yola çıktığına bununla ilgili planları artık yapabileceğinize işaret eder.

Kahve fincanının dibinde büyük koyu iri şekilde balık resmi çıkmış ise, bir birikim kadar yatarım yapılabilecek kadar elinize geçecek parayı işaret eder.

Dava mahkeme ile miras bölünümü mirasın satılıp para olarak devlet alınması bunun mahkemesinin neticeye ulaşacağına da işaret eder.

Kahve fincanının tabanında balık resmini görmek, paranın kısmetin elinizde olduğuna zaman bakımından çok beklemeyeceğine işaret eder.

Kahve fincanının kenarlarında küçük balık resimlerini çizimlerini silik olarak görmek, paranın sizin elinize geçmesi için uğraşmanız gerektiği vurgulanır, uzun bir zaman dilimini belirtir.Başkalarının da gözü olduğu bir para olarak tasvir edilir.

Falda görülen silik balık şekli, kısmetler ve paraların sizin elinize geçse bile başkalarının türlü entrikalarla bunları elinizden almaya ya da yüklü borçlar ödemeye paranın geldiği gibi gideceğine birikim yapamayacağınıza da işaret eder. 

Kahve falında çok miktarda büyük balık resimleri görmek, bir mal satışından parça parça gelebilecek paralara küçük şekilde balık resimleri sizi biriktirmeye yaramayacak ama o anlık günlük ihtiyacınızı karşılayacak şekilde para akışına da işaret eder. 

Kahve falında görülen balık şeklinin yanında karanlık resimlerin olması para konusundan birileri ile tartışmaya sizden para isteneceğine balığın yanında bir erkek duruyorsa eşinize kardeşinize oğlunuza para vereceğinize veya bir kadın duruyorsa balığın resminin yanında paranın ona gelmiş olması ihtimalinde eşinize kızınıza kız kardeşinize para vereceğinize de yorumlanır. Bir ev gibi mekan içinde balık şeklinin görmek, zenginleşeceğinize ifade eder.
Previous
Next Post »