Kahve Falında At

Kahve Falında At
Kahve falında at görmek, dileklerinizin niyetlerinizin olacağına, evlilik hayali kuruyorsanız evlenmeyi düşünüyorsanız yakın zaman da bu dileğinizin gerçekleşeceğini bildiren bir simgedir.

Kahve falında at şekli her ne şekilde görülürse görülsün iyi sonuçlar verecek işlerin oluşumların hallerin mutlu şekilde sonuçlanacağını bildirir.

Falda atın yavrusu tay resmini fincanın içinde görmek, tabanında görmek, istediğiniz bir şeyin olacağına ama bunun başlangıcını yapıp başlamamış olsanız bile çok yakında başlayacağınıza ve biraz sabır göstererek gelişimin sonucunu alacağınıza işaret eder.

Fala baktıran kişinin iş, kariyer veya tahsil alanında çok güzel mertebelere ulaşacağına başarıların olacağına yorumlanır. Mesela yüksek okulu bitirmekte olan bir kişi master yapabilecek mi diye bir soru sorduğunda bunun cevabı olumlu olacaktır.

Falda görülen yalnız tay şekli, bu master eğitim aşamasında kişinin hem çalışıp hem okuyacağını da belirtir, para konusunda biraz kendi imkanlarını da çalışarak katkı bulunacağını işaret eder. Şayet aynı master okumak sorusuna bir at resmi çıkmış olsaydı, bu kişinin dertsiz tasasız sadece kafasında okulu derslerinin olacağının işin maddiyat kısmıyla ilgilenmeyeceğini bildirirdi. 

Kanatlı at resminin çıkmış olması, uzun deniz aşırı ülkelere gidileceğine gurbet sıla özleminin çekileceğine ama bunun yanı sıra dünyalığını da çok fazla miktarda yapacağını zengin biri olarak geri döneceğini belirtir. 

Kahve falında şaha kalkmış bir at resmi şekli görmek, kendinizi göstererek hakkınız olan bir parayı elde etmeye mücadele ile elinize geçirilecek parayı ifade eder. Atın sadece kafasını görmek, yakın zamanda aile büyüklerinden size verilecek sermayeyi işaret eder, aralarında geçen konuşmalardan sizin bu parayı hak ettiğinize karar verecekler. 

Bunun yanı sıra fincanın içinde olsun veya tabağında yaşlı sütçü beygiri görmek, kabiliyetlerinizi boşa harcadığınızı belirten işarettir.
Previous
Next Post »