Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek, bazı konuların ört bas edilerek kapatılacağına işaret eder. Rüyada eski yorgan görmek, sıkıntılı durumların bir müddet geçici olarak sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada yorgan dikmek, kendinizi zorlu durumlara karşı tedbir almanız gerektiği vurgular. Rüyada yorgan diktiğini görmek, el emeği gerektiren bir işte başarılı olunacağını simgeler. 

Rüyada saten yorgan görmek, zengin olmayı işaret eder. Rüyada yeşil yorgan görmek, bekarlar için evlenmeyi simgeler. Evliler için huzurlu bir yaşamı müjdeler. 

Rüyada pamuklu yorgan görmek, orta halli bir yaşantının olacağını belirtir. Rüyada yün yorgan görmek, para birikimlerini güvence altına almaya yorumlanır. Rüyada kırmızı yorgan görmek, birbirini seven kişileri ifade eder. 

Rüyada yorgan hurcu görmek, tedarikli  ilerisini görerek kendini maddi anlamda korumaya almayı temsil eder. Rüyada yorganın çalınması, sizi zora sokacak birinin cebinizdeki son kuruşa kadar menfaat gözetmek istemesini gösterir. 

Rüyada eski yorgan görmek, parasız kalma riskinizin olacağını ifade eder. Rüyada yeni yorgan görmek, elinize geçecek çok parayı temsil eder.

Rüyada nakış süslemeli saten kaplı yorgan görmek, manevi yönden güçlü olacağınızı belirtir.

Sonraki Konu - Rüyada Kısmet Açılması
Previous
Next Post »