Rüyada Yolunu Kaybetmek

Rüyada yolunu kaybetmek, bilmediğiniz işlere girmemeniz gerektiğini işaret eder. Yakın zamanda çok başarılı işler yapacağınızı simgeler. Güzel işler yapan hüner sahibi kişiyi de belirtir.

Rüyada yolunu kaybedip bulmak, iş konusunda tecrübeli kişilerden yardım almayı belirtir.

Rüyada karanlıkta yolunu kaybetmek, tecrübe sahibi olana kadar çıraklık döneminde çalışarak ustalaşmanın gerektiğini belirtir.


Rüyada emniyetsiz bir yerde yürürken yolunu kaybetmek,  maddi veya manevi bir işinizde çıkmaza gireceğine, kısa süreli sıkıntı çekileceğine ve sonunda işlerin düzeleceğini de gösterir.

Rüyada yolunu kaybeden birine yardımcı olmak, gücünüzü aşan maddi manevi sizden yapmanızı isteyecekleri talepleri ret etmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada birinin yolunu kaybettiğini görmek, kendi başına bir şey yapamayan kişiyi ifade eder. 

Rüyada yolunu kaybetmek İslami açıdan yorumları,

Rüyada yolunuzu kaybettiğinizi, nereye gideceğinizi bilemediğini ve Resul-i Ekrem'in (s.a.a) sağ elinizden tutup sizi bir yere götürdüğünü ama akşam olunca yolunuzu tekrar kaybettiğinizi görmek, hakkın size gizli kalacağına temsil eder.

Cabir Mağribî: Yolunuzun üzerinde güzel bitkiler ve yeşillikler olduğunu görmek, inancınızın saflığına ve güzelliği gösterir.

Previous
Next Post »