Rüyada Yıkık Dökük Yer Görmek

Rüyada yıkık dökük yer görmek, yapacağınız yeni işlerde sakıncalı durumların olacağına işaret eder. Ayrıca, tecrübeli bir kişiden akıl yol göstericiliği almanız gerektiğini vurgular.

Rüyada harabe ev görmek, çok güzel işleri batırmaya çalışacak kötü amaçlı kişilerin varlığına işaret eder.


Rüyada bir evin yıkık halde olduğunu görmek, evli iseniz eşinizle büyük kavgalara, bekar iseniz ebeveynlerle aranızda çıkacak tartışmalara yorumlanır. Aile büyüklerinden birinin kaybını ifade eder. 


Rüyada yıkılmış ev 
görmek, çevrenizden işlerinize çok karışılacağını ifade eder. Sizin çocuğunuzla eşinizle aranızın açılacağına yorumlanır. Meraklı ve çekemeyen insanlar yüzünden zor durumlar yaşayacağınızın ifadesidir.

Rüyada yıkık dökük yerler, harap olmuş yer görmek, birisinden alınacak nasihate ve vaaz dinlemeye yorumlanır.

Rüyada bir şehrin yıkılıp harabe olduğunu görmek, o yerin halkının perişan olacağına, sıkıntılara ve hastalıklara işaret eder.

Rüyada harap bir yerde oturduğunu görmek, fakirleşeceğini  işaret eder. Paranızı dikkatli kullanmanız gerektiğine yorumlanır.


Rüyada yıkılmış ve viran olmuş bir yerde bulunmak, faydasız bir topluluğa gösterilen ilgiyi ifade eder.

Rüyada harap bir yer görmek, ev halkının veya akrabaların ayrılmalarına işaret eder. Ayrıca, iflas etme riskini de gösterir.

Rüyada mahallenin deprem veya başka bir afetle harap olduğunu görmek, zengin bir kişinin başına gelecek felaketi işaret eder. 


Rüyada ev duvarının sel ile yıkıldığını görmek, ev sahibinin zulme uğrayacağına yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Yalvarmak
Previous
Next Post »