Rüyada Yemek Daveti Görmek

Rüyada yemek daveti görmek, yanınızda sizi seven ve sayan bir topluluğun içinde olduğunun işareti verir. Ayrıca, mutlu ve keyifle geçirilecek zamanı ifade eder. Bolluk ve huzura ermeye yorumlanır. Kişinin ömrü boyunca sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder. 

Rüyada yemek davetine gitmek, büyük bir işe başlanacağına yorumlanır. Kazançlı bir iş teklifini işaret eder.


Rüyada kalabalık bir yemek davetine katılmak, karar aşamasında olacağınız bir konu ile ilgili olarak aile meclisi ile oturup konuşmaya yorumlanır. Toplantı yapmaya işaret eder.

Rüyada ölmüş kimse için yapılmış yemek daveti görmek, size yapılacak çok güzel bir iş teklifine yorumlanır. Ayrıca, mal alabilecek ölçüde para kazanmayı belirtir.

Rüyada gösterişli yemek daveti vermek, zengin olmayı ifade eder.

Rüyada yemek daveti verilen sofrada bozulmuş yiyeceklerin olduğunu görmek, yüzünüze gülecek ama arkanızdan dedikodunuzu edecek düşmanların sizi küçük düşürmek isteyecekleri ortamları ifade eder.


Rüyada yemek ziyafet verdiğini görmek, hayırlı bir iş için bir araya gelmeye, mutluluğa, huzura, izzet ve şerefe, müjdeli habere işaret eder. Bu rüyalar daima hayra yorulur. 

Rüyada düğün yemek daveti vermek, iyilik yapmak demektir. Bekar kişiler için evlenmeyi de belirtir. 

Rüyada ziyafet sofrası görmek, hayatının sonuna kadar para derdi çekmeyeceğine işaret eder. İzzet, şeref, ferahlık, sünnet, düğün, müjde, hayır ve menfaat ile ifade edilir.

Sonraki Konu - Rüyada Yolunu Kaybetmek
Previous
Next Post »