Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağması, elinize geçecek yüklü paraya yorumlanır. Evli iseniz aile içinde mutluluğun ve bereketin artacağına yorumlanır. Yağan yağmurda yolculuk yapmak ise, zorlu geçecek bir dönemin ardından rahat ve huzurlu yaşanacağını  işaret eder.

Rüyada yağmur yağarken ıslanmak, çok güzel olacak işlere başlanılacağına işaret eder. Rüyada yağmur yağarak her yerin ıslandığını görmek, bereketli rızkı bol işlerin olacağını simgeler.

Rüyada yağmur yağarken ıslanmamak, düşünmeden yapılan hareketlerin etkileri de çok kötü olabilir.


Rüyada yağmur yağdığını görmek, kişiler arasında çıkacak kavgalara husumete işaret eder.

Rüyada yağmur yağarken ağaçların yıkılması, felaket olacağına yorumlanır. Farklı rüya yorumlamalarında yağmur yağması, dargınlıkların son bulacağına barışın geleceğine işaret eder.

Rüyada bol miktarda yağmur yağması, çiftçi bu rüyayı görmüşse o yıl ürününün çok verimli olup eline geçecek fazla parayı gösterir. Her yerin yağmur yağdığından dolayı sularının geçit vermediğini görmek, zorlu ve güçlüklerle geçecek bir döneme işaret eder.

Rüyada yağmur yağması ve arabaların yolda kalmadığını görmek, aydınlığa çıkmaya işaret eder. 
Ayrıca, insanın hayatında ne yapıyorsa karşılığını muhakkak alacağına ve iyiliğinde kötülüğünde karşılıksız kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada sağanak şeklinde yağmur yağması, malın çok olacağına ve bol paranın geleceğine vurgulanır.
Previous
Next Post »