Rüyada Terfi Etmek

Rüyada terfi etmek, kendinizi terfi etmiş atanmış olarak görmek, umduğunuz işlerin biraz daha uzayacağına ama sonucunun çok güzel biteceğine neticeleneceğine işaret eder. İşlerin çoğalması olarak da yorumlanır.

Rüyada iş nedeniyle başka bir şehre terfi etmek, maddi konuda yükselişe geçeceğine yorumlanır.


Rüyada farklı yere atanmak, bulunduğunuz yerden uzağa atanmak, bir ceza niteliğinde başınıza gelecek hal ve durumların gecikmeden karşınıza çıkacağının haberini verir.

Rüyada işinde terfi etmek, hane içine girecek yeni bireylerin haberini verir, evli iseniz çocuğunuzun olacağına, bekar iseniz yakınlarınızdan birinin sizin ev de uzun zamanlı kalacağının işaretini verir. Bundan başka, yatılı misafir olarak yorumlanır.

Rüyada yüksek makamlara terfi etmek, size rakip olan kişileri kendi silahları ile yenilgiye uğratıp sizin galip geleceğiniz bir iş tartışmasını ifade eder.


Rüyada bir yarışmayı mülakat sonucu terfi etmenin size düştüğünü görmek, terfi edenin siz olduğunuzu görmek, kazanan siz olunca yeni maddi yönden birikim yapabileceğiniz çalışma alanlarının çıkacağına ve iş gelirinizin daha da artacağını ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Dargınlık
Previous
Next Post »