Rüyada Tamir Etmek

Rüyada tamir etmek, pürüzlü işleri bitireceğinize ve rahatlamayı işaret eder. Hatalı durumları çözümlemeye yorumlanır. Rüyada ev tamir etmek, yeni bir haneye taşınmayı belirtir. 

Rüyada onarmak, riskli bir durumla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Rüyada onarmak görmek, iş hayatındaki riskli durumların ortadan kalkacağını simgeler. 


Rüyada musluk tamir etmek, dedikodu yapan bir kadını yanınızdan uzaklaştırmayı ifade eder. Rüyada evin musluğunu tamir ettiğini görmek, sıkıntılı bir konuyu çözüme kavuşturmayı belirtir. 


Rüyada ev tamir etmek, sorun yaratan kişileri hayatınızdan çıkarmayı ifade eder. Rüyada eve tamirci gediğini görmek, yakın zamanda tanıdığınızdan borç para isteyeceğinizi simgeler. 

Rüyada cami tamir etmek, din ve ibadet işlerine önem verilmesini işaret eder. Rüyada kapı tamir etmek, kötü niyetli kişilerin yakında size geleceğini gösterir. Rüyada yeni kapıyı onarmak, hırsızlık tehlikesine karşı dikkatli olunması gerektiğini simgeler. 

Rüyada mezar tamir etmek, ömrün uzun olacağını işaret eder.

Rüyada çatı tamir etmek, sıkıntılı olan evlilik veya duygusal birlikteliğin iyi yönde gelişeceğini gösterir.

Rüyada bir hatayı onarmak düzeltmeye çalışmak,  davranış bakımından çok dikkatleri çekmeye başlayacağınıza yorumlanır. Rüyada yanlış yapılan bir hareketi tamir edememek,  çevrenizde düşmanlarınızın artacağını simgeler.

Sonraki Konu - Rüyada Otobüs
Previous
Next Post »