Rüyada Rakam Görmek

Rüyada rakam görmek, görülen rakama göre şansınızın açık olacağı bir zaman dilimini işaret eder. Görülen sayıları rakamlar size bir şeyin haberini verebileceğini ifade eder.

Rüyada rakam duymak, duyduğunuz rakam size olacak bir şeyi belirtir. Örneğin, alacağınız paranın miktarı veya zaman süresini gösterir.

Rüyada rakam söylemek, birine vereceğiniz zaman ile ilgili olduğunu işaret eder. Rüyada rakam söylediğini duymak, sözlerin tutulmasını veya söylenen rakam değerinde ödeme yapmayı, borç ödemeyi gösterir. 

Rüyada rakam yazmak, para yatırdığınız bir işten hangi vakitte paranızı alacağını işaret eder. 

Rüyada rakam tabiri, maddi anlamda sıkıntıların sona ereceğini temsil eder. 

Rüyada 1 rakamı görmek, bir saat, gün, hafta, ay veya yıl içinde beklediğiniz durumun olacağını simgeler. bazılarını akılda tutamamak, ödemeniz gereken yüklü bir miktarda borç çıkacağını ifade eder.

Rüyada 30 rakamı görmek, bir aylık süre içinde hayatınızda güzel gelişmeler olacağını belirtir. Görmüş olduğunuz sayıları bir kenara nota alarak bunlarla ilgili bir şans oyunu oynayabilirsiniz.

Rüyada rakamların tek basamaklı olarak görmek, kısmetinizin umduğunuz gibi çok olmasa da bir yerden size ulaşacağını bildirir.

Rüyada çift basamaklı rakam görmek, maddiyatla ilgili konuların beklentilerin birden fazla olacağını şanslı bir zamanı simgeler.


Rüyada sıfır rakamı ile biten sayıları görmek, alınacak paranın büyüklüğünü gösterir.

Rüyada üç haneli rakamlar görmek, ufak miktarlarda para biriktirmeye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada dört haneli ve daha yüksek haneli rakamlardan oluşmuş sayılar görmek, elinize geçecek paranın büyüklüğünü ve bununla alınacak malı işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Zabıta
Previous
Next Post »