Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek, iş için seyahat etmeyi işaret eder. Otobüs görmek, yoğun şekilde uğraşacağınız işlerinizin olacağına yorumlanır. kendinize çok az zaman ayırabileceğinize ama bunların sonucunda rahat bir zaman dilimine çıkacağınıza yorumlanır, 

Rüyada otobüs yolculuğu yapmak, yakın günlerde elinize geçecek parayı belirtir. 

Rüyada otobüsü kaçırmak, para yönünde kısmetlerin kapalı olacağına işaret eder. Bundan dolayı harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğini vurgulanır.

Rüyada otobüs sürmek, çok istediğiniz bir iş için mücadele etmeniz gerekecek durumlarla karşı karşıya olacağınızı bildirir. Rüyada otobüs sürdüğünü görmek, yarışma gibi çekişmeli bir ortamda olacağınıza yorumlanır.

Rüyada otobüse binmek, hastalığı olan birine yardım ederek onun rahatsızlıktan kurtulmasına yardımcı olacağınıza yorumlanır. Rüyada yeni ve lüks bir otobüse bindiğini görmek, para yönünden bolluk içinde yaşanacak zamanı belirtir. 


Rüyada otobüs kullanmak, karlı bir işte çalışacağınızı belirtir. Rüyada eski bir otobüsü kullandığını görmek, sil baştan başlayacağınız yeni bir işte çok sıkıntılar çekeceğinize yorumlanır. Eğer gerektiği şekilde çaba gösterirseniz zor işin iyi biteceğini simgeler. 

Rüyada deniz otobüsü görmek, başlayacağınız bir işte sizi çekemeyen insanların olunması gerektiğini bildirir. 

Rüyada otobüs kazası görmek, maddi veya manevi yönden sıkıntıların olacağını işaret eder.

Sonraki Konu - Rüyada Öfkeden Ortalığı Dağıtmak
Previous
Next Post »