Rüyada Öfkeden Dağıtmak

Rüyada öfkeden dağıtmak, sinirlerinizin çelik gibi olduğunu gösterir. Kolaylıkla kimsenin sizi yıkamayacağını ifade eder. 

Rüyada başkasını öfkeden sinirden dağıttığını görmek, sıkıntılı çıkmazlardan sizin yardımınız ile kurtulacak birini temsil eder. Rüyada arkadaşınızın öfkeden dağıttığını görmek, alacağınız olan bir eşya veya paranın size geri verilmeyeceğini gösterir.

Rüyada sinirine hakim olamayıp ortalığı dağıtmak, yakıp yıkmak kendi içinizdeki çekimserlik'ten kaynaklanan başkalarının yüzüne gerçekleri söyleme cesaretinizin olmadığını ifade eder.

Rüyada öfkeden ağzınızdan çıkan laflarla karşınızdaki kişinin allak bullak olduğunu görmek, ruh halinin dağıldığını görmek, haksız yere bir başkasını üzmeye vurgu yapılır. Bunun için  kimin haklı kimin haksız olduğuna, kimin sizinle alakalı bir tatsız durumla ilgili olduğunu iyi anlamanız gerektiği vurgulanır.

Rüyada haksız yere öfkelenip ortalığı dağıtan birini görmek, bir aile büyüğü tarafından yapılacak ya da yapılmış bir yanlışlığa şahit olacağınıza vurgulanır.

Sonraki Konu - Rüyada Yorgan
Previous
Next Post »