Rüyada Kız İstemek

Rüyada kız istemek, güzel olayların olacağını işaret eder. Görücü usulü kız istemek ise, bekarlar için evlilik olarak tabir edilir. Farklı tabirlerde ise, kötü olayların olacağına, uğursuzluk ve şanssızlık olarak ifade edilir. Olumsuz durumların meydana geleceğini de belirtir. 

Rüyada tanımadığınız bir kızı istemek, aile içinde olacak mutlu ve neşeli olayları simgeler. Yakın zamanda ortaklaşa iş yapılacağını simgeler. 

Rüyada kız istemek ve verilmemesi, bir işin olmamasına, geri çevirme, sorunların bir müddet daha devam edeceğine, şanssızlığa işaret eder. 


Sonraki Konu - Rüyada Kanlı Elbise

Previous
Next Post »

3 yorum

Click here for yorum
Anonim
admin
13 Nisan 2014 17:56 ×

Aylece turkiyedeydik, tanimadigim bi aylede oturuyoruz, bizimkilerde ( aylem) gidelim dediler ayaga kalktik. Giderken bi kiz geldi yanima, hoscakal demek icin derken, yemin istedi benden, bende ne yemini dedim bana Söz kesiceksin seneye dedi bana bakarak, ben sasirdim ve uyandim ( kucuk bilgi: hayatimda sevdigim biride var)

Reply
avatar
Anonim
admin
14 Nisan 2014 17:11 ×

Bir rüyada süre, zaman bildirilmesi, gerçekleşecek olayların vaktini belirtir. Rüyada görülen süre zarfı içinde, sizin bir söz nişan gibi güzel bir olayın gerçekleşeceğine ve bu arada da rüyanızı yazarken belirttiğiniz şekilde konuştuğunuz arkadaşınızın haricinde başka biri ile gerçekleşeceğini sembol eder.

Reply
avatar
tunahan
admin
6 Eylül 2014 14:03 ×

Beğendiğim,evlenmek istediğim bi kız war..fakat şuanda görüştüğü birisi war..rüyamda onun ailesi benim ailem bi evde otruyoduk..o ortamda bu kızı bi ögretmenin istediğini duyuyorum..bunun üzerine görüştgü kişiden ayrlmş dmk ki die düşünüyorum teyzeme kızn annesne bnim onunla evlenmk istediğimi söylemesini istyorum..not: kzn şuanda görüştgü kişi işsz birisi dolaysyla aıledn ceknyolar.kzn annesi d bnim gbi okumuş bir damat istyormuş..

Reply
avatar