Rüyada İtfaiye Görmek

Rüyada itfaiye görmek, çok sevineceğiniz haberlere işaret eder. Yeni bir iş oluşumunu ifade eder. Farklı tabirlerde ise, yanlış anlaşılmalarla ortaya çıkan tartışmaların gerilimli zamanların son bulmasını gösterir. Bunun yanı sıra, küçük kazalara karşı dikkat edilmesi gerektiği belirtilir. 

Rüyada itfaiye arabası görmek, yanlış anlaşılmalar sonucu oluşan bir ön yargının aslında çok iyi neticelenecek işlerin başlangıcı olacağına işaret eder. Yersiz tepkilerin olduğunun ifadesini verir.


Rüyada itfaiyenin yangın söndürdüğünü görmek, çıkacak  bir kavgada ara bulucu rolü yapacağın simgeler. Bundan başka, gergin bir ortamın sona erişini tasvir eder. Bu gerginlik sizin dışınızda oluşacak bir olayın işaretini verir. Kendiniz açısından gerekse başkaları için  yanlış anlaşılmaların çok olacağı bir döneme gireceğinize yorumlanır.

Rüyada itfaiye hortumu görmek, her zaman ılımlı olmaya çalışmayı belirtir. Yakın gelecekte öfkelenip hata yapmanızı bekleyen çevrenizde dost gibi görünen düşmanlarınızın varlığını simgeler.


 
Sonraki Konu - Rüyada Kanalizasyon
Previous
Next Post »