Rüyada Ayna Kırılması

Rüyada ayna kırıldığını görmek, uğursuzluğun olacağına işaret eder. İşlerin kötü gitmesine, istenilen durumların oluşmamasına, yapmak istenen şeyler için aksiliklerin çıkmasına yorumlanır. Hakkınızda yapılan dedikoduları gösterir, bunun için de her şeyinizi herkese söylememeniz gerektiği vurgulanır. Farklı tabirlerde ise, işlerin düzelmesine, talihsizliklerin son bulmasını gösterir.

Rüyada yeni alınan aynanın kırılması, nazara yorumlanır, sizi çekemeyenlerin gazabına hışmına uğrayacağına işarettir.

Rüyada duvarda asılı aynanın düşüp kırılması, yaptığınız ya da yapacağınız bazı işleri tekrar düşünmeniz gerektiğini vurgulayan bir rüyadır.


Rüyada aynaya bakarken aynanın kırılması, sizin kimseye söylemediğiniz sakladığınız bir sırrın açığa çıkacağına ve bunun sizin tarafından olacağına yorumlanır.

Rüyada aynaya bakarken kırılması tuzla buz olması, çok sevdiğiniz bir eşyanın elinizden çıkacağına veya kaybolmasına işaret eder.

Rüyada eski bir aynanın kırılması, bir kadın tarafından yapılan veya yapılacak büyüye öte alemden varlıklarla kurulacak irtibatı gösterir yakınınızda olan bir esmer kadına yorumlanır.

Rüyada aynaya bakarken aynanın kırılması, içine düşeceğiniz çıkmazda çaresizlikten dolayı sakıncalı ve tehlikeli işlere bulaşma durumunuzun olacağını ifade eden bir rüyadır.

Rüyada kristal ayna kırılması, şansızlık sonucu size gelecek olan yardımın ya da paranın başkasına geçmesi ona gitmesini ifade eder, bu kişinin bir erkek olacağını ifade eder.

Rüyada aynayı duvara asarken kırmak, kendi başınıza yaptığınız bir işte veya başlayacağınız yeni bir işte, ilk başlarda çok aksiliklerin olacağına fakat sonunun iyi biteceğine işaret eder.

Rüyada masa üzerindeki aynanın kendi kendine kırılması, evinize veya iş yerinizde sakıncalı durumların olacağına bir bitişin haberciliğini gösterir.

Rüyada başkası tarafından ayna kırılması, sizi çekemeyen ve yalan söyleyen bir kadına yorumlanır.


Rüyada aynanın elinden düşüp kırılması, askıda kalmış bir işin türlü zorluklardan sonra üzerindeki uğursuzluğu def ederek biteceğine işaret eder.


Sonraki Konu - Rüyada Yağmur

Previous
Next Post »