Rüyada Terörist Görmek

Rüyada terörist görmek, kötü amaçlı emelli kişilerin tuzağına düşmemeniz konusunda uyarıdır. Ayrıca, bazı işlerin sizin istediğiniz gibi olamayacağına bundan dolayı da sinirlenmeler hayal kırıklıklarından gelen öfkelenmeler olacağına ifade eder.


Rüyada terörist olmak, kendinizi terörist olarak görmek, içinizdeki bazı kuşkularınız sizi kendinizi tam olarak ifade etmenize engel oluyor bundan dolayı da çevrenizde yanlış anlaşılan biri olmaktan kurtulamıyorsunuz.


Rüyada teröristlerle savaşmak, güçlenerek problemleri çözeceğinize ve çevrenizdeki ne kadar yaramaz işe değmez insanlar var ise etrafınızdan uzaklaştıracağınıza yorumlanır.

Rüyada teröristlerin ülkeyi kaosa sürüklediğini görmek, yakın zamanda yeni oluşumların olacağına kötü insanların gerçek yüzünü diğer insanların anlayacağına yorumlanır.

Rüyada terörist öldürmek, başarılarınız artacağına eskiden sizi baltalamaya çalışan insanların size zarar veremeyeceklerine sizin yalan dolan ile hareket etmeyen bir kişi olduğunuzu çevrenizin de anlayacağını ifade eder.


 
Sonraki Konu - Rüyada Şimşek
Previous
Next Post »