Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, gizli olarak yapılmış olan bazı kötü amaçlı işlerin ortaya çıkacağına yorumlanır.   Üzücü olaylara, sıkıntılı durumlara, hoş olmayan sözlere işaret eder. Bunun dışında, 

Rüyada yeşil sabun görmek, duygularda saf düşüncelere temizliğe karşılıklı ilişkilerde çıkar amacı olmayan arkadaşlıklara işaret eder.


Rüyada sabunun eridiğini görmek, içinizi kemirecek bir kuşkunun girdabında bayağı sıkıntı çekeceğinize yorumlanır. Gereksiz kuruntular yapmamanız gerektiğini simgeler.

Rüyada kalıp sabun görmek, bekarlar için evlenmeye, evli iseniz hane içine gelecek bebeğe işarettir.

Rüyada sabunla el yıkamak, yapacağınız işleri gönül rahatlığı içinde bitireceğinize yorumlanır.

Rüyada renkli sabun görmek, çalıştığınız yerde size rakip olacak insanlardan uzak durmanız gerektiğini vurgular. Onların yapacağı entrikalardan size zarar vereceğine yorumlanır.

Rüyada sabun köpüğü görmek, olmayacak işler için hayal kurmamak gerektiğini belirtir.

Rüyada sıvı sabun görmek, zor şartlar içinde yaşamaya işaret eder. Başlarda gözünüzde büyüttüğünüz olayların yapılmaya başlandıktan sonra iyiye gideceğini gösterir.

Rüyada sabun yemek, yapılmaması gereken bir işi ya da sözü ağzınızdan kaçıracağına yorumlanır. ve bundan dolayı bu konuşmuş olduğunuz sözlerden dolayı büyük bir sorumluluk alacağınızı ifade eder.


Rüyada sabun rendelemek, sizin arkanızdan iş çeviren birilerin olduğuna olacağına ifade eder.

Sonraki Konu - Rüyada Yahudi - Musevi
Previous
Next Post »