Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, dikkatli olunması gerekecek zamanlara işaret ederek, yapılacak iş veya hareketleri itina ile yapılmasını vurgular. Ayrıca, dertlerin kısa sürede çözüme ulaşmasını ifade eder. Maddi anlamda sıkıntıların son bulacağını belirtir. Yaşanılacak sevinçlere, imkanların artması olarak da yorumlanır. Değişik yorumlamalarda ise, kısmetinizin kapalı olduğuna, ne söylerseniz söyleyin ettiğiniz kelimelerin lafların yanlış anlaşılacağına işaret eder.

Rüyada ölü kedinin canlandığını görmek, yanlış işlerden acılar çekmeye, günah işlemeye bundan dolayı çok sıkıntılar çekileceğini ifade eder.

Rüyada ölmüş kedi görmek, yakın bir arkadaşınızın yaptığı hatalı işin sizin üzerinize alacağınıza yorumlanır.


Rüyada yavru ölü kedi görmek, kendinize yakın olan içtiğiniz su ayrı gitmeyen kimselerle yapılacak ortaklıklara yorumlanır.

Rüyada gri ölü kedi görmek, inanç eksikliğinden doğan yanlış yollara sapan kimselerin kurduğu tuzaklara yorumlanır. 


Rüyada siyah ölü kedi görmek, beklenmedik bir şekilde gelişecek olaylar silsilesine yorumlanır. Akrabalarınızdan birinin yeni bir yaşama başlamasına dolayısı ile bu konuda yardım edecek kişilerin arasında sizin de olacağınıza işaret eder.

Rüyada beyaz ölü kedi görmek, dedenizden veya babanızdan kalacak mirasa ifade eder. Eğer bu kişiler hayatta ise yakın zamanda aile büyükleri arasında çıkacak mal tartışmalarına ve bundan dolayı sizin de taraf tutmanız gerekecek zor anlara yorumlanır.


Sonraki Konu - Rüyada Ölü Fare

Previous
Next Post »

5 yorum

Click here for yorum
Adsız
admin
6 Şubat 2014 01:03 ×

yolda gidiyordum ,yolun kenarında 3-4 tane oğlan oturuyordu.bende bu yüzden hızlı hızlı yürümeye başladım.kaldırımdan inidiğimde ölü bir kedi vardı. korkarak geri çekildim. sonra birden adım attığım heryer ölü kedi olmaya başladı. az kalsın birinin üstüne basacakkaen çığlık attım sonra biri gelip beni bir şekilde bi binanın içine soktu.ben binada sıkılınca dışarı çıktım ve kafamı çıkartmamla havadan ölü kedi yağmaya başladı .hepsinin rengi sarımsı bi renkti.sonra birisi önüme düştü ben bayıldım ve uyandım.(normalde okuldan bir arkadaşım kediden korktuğumu bildiği halde üstümr kedi atmıştı)O GÜNDEN SONRA KUŞA BİLE YAKLAŞAMAZ OLDUM.nolur yardım edin

Reply
avatar
Adsız
admin
6 Şubat 2014 09:25 ×

Sakınılması gereken kişilere, dikkat edilmesi gereken durumları belirtir. Hakkınızda kurulan planı ve gerçek hayatta aranızda tartışma geçmiş olan kişilere karşı iyi inceleme yapmanız gerektiğini vurgulayan bir rüyadır. Yakın zamanda aranızda gerginlik, tartışma veya kavga yapmış olduğunuz kişiler varsa ki, rüyanızda görülen 3 oğlan bunu simgeliyor, daha dikkatli olmanız gerektiğinin önemini belirtiyor. Herkese güvenilmemesini de vurgulayan bir rüyadır. Geçmiş olsun.

Reply
avatar
Adsız
admin
17 Ekim 2014 13:40 ×

ruyamda tanidigim ama samimiyetim olmayan bi cocukla yemege gittik karanlikti isiklar vardi sonra birden arkadas kayboldu bende onun yanina giderken kayboldum karanlikta yururken cocukluk arkadasim bana yolu tarif etti gittim sonra simdi cok samimi oldugum dostum arkadasim cikti karsima onla konusurken telefon geldi o adamdan sonra bi tarla dere gibi biyer gordum orda bir suru olmus kedi vardi ablamida gordum orda bir surude olu kedi

Reply
avatar
Unknown
admin
12 Kasım 2015 16:41 ×

rüyamda yavru kediyi sevecekken yola gittiğini gördüm. Araba çarptı ve sonrasında can çekişerek öldü. :(

Reply
avatar
Unknown
admin
27 Aralık 2015 11:34 ×

Ruyamda 3 adet olu kedi gordum yuksek biyerde2 yasindaki kizimin yanindaydi biri kucagindaydi

Reply
avatar