Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek, yakın zamanda zorlukla geçecek günlere yorumlanır. Kısmetsiz zamanların olduğuna ve bundan dolayı çok üzüleceğinize işaret eder. Bu gibi durumlarda hatayı önce kendinizde aramanız gerektiğine dış faktörler sizden kaynaklı olabileceğine bazı insanlara gereğinden fazla yetki verilmemesini ve fazla şımartmamak  gerektiği gerçeğine yorumlanır. 

Rüyada kendi bebeğini ölü olarak görmek, eğer evli olup çocuklarınız var ise ömürlerinin uzun olacağını gösterir. Bekarlar için, izdivaç kurup çocuk sahibi olmaya ve yaşamlarının iyi bir şekilde ilerleyeceğini gösterir.

Rüyada ölü bebeğin doğması, işlerin ters gitmesine, tarım ile uğraşanlar için tarlada ürünün zarar etmesine, iklimlerde bitkilerde o yılın kurak olarak geçeceğine yorumlanır.

Rüyada ölü erkek bebek görmek, eskiden tanıdığınız bir insandan kaynaklanan bir işi çözeceğinize işaret eder. Sıkıntılı işleri çözerek dertten kurtulacağınızı belirtir.

Rüyada ölü bebeğin canlandığını görmek, beklediğiniz haberin çabuk bir şekilde geleceğine yorumlanır. Kişilikleri bozuk insanlara güvenilmemesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada erkek ölü bebek doğurmak,  baba tarafından bir kan bağı olan amca dede, amaca oğlu ya da hala oğlu ile aile işlerini bitirmek için çok çalışacağınıza ve bunda da başarılı olacağınıza ifade eder.  Çevrenizin akrabalarınızın sizinle iftihar edeceğine yorumlanır. 
Kız bebek ise, anne tarafından bir kan bağı olan teyze, kuzen veya nine olan bir kadından yardım alacağınıza ve bu yardım sizin en dar zamanınızda çok iyi geleceğine yorumlanır.

Sonraki Konu - Rüyada Korkmak

Previous
Next Post »