Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak, hayatınızda yeni aydınlık bir dönemin başlayacağını belirtir. Kıbleye karşı namaz kıldığını görmek, maddi konularda talihin açılacağını bildirir.

Rüyada camide namaz kılmak, çok iyi işler yapacağınızı ifade eder.

Rüyada namaz kıldığını görmek, maddi açıdan rahata kavuşacağınıza ve elinizdeki para ile kendinize bir mal alacağınızı gösterir.


Rüyada namaz kılan birini görmek, dost sandığınız bazı insanları yeniden gözden geçirmenizde yarar olduğunu ifade eder.

Rüyada cemaatle namaz kılmak, çok hayırlı iyi işler yapacağınıza yorumlanır. Rüyada tek başına namaz kılmak, herkesin kıskandığını bir insan olduğunuzu belirtir.

Rüyada sabah namazı kılmak, yaşamınızın uzun olacağına yorumlanır.

Rüyada kıbleye doğru namaz kılmak, kimsenin hakkını yemeyerek kendi rızkını kazanmaya işarete eder. 


Rüyada kıblenin tam tersi yönde namaz kılmak, yapacağınız veya aklınızdan geçen düşünceleri yeniden gözden geçirmenizde yarar olacağını vurgular.

Rüyada doğu yönüne doğru namaz kılmak, ailenizdeki insanlarla daha çok vakit geçirmeniz gerektiğini bildirir. Bundan başka, çocuk sahibi olanlar için, evlatlarınızla kısa süreli tartışmalar yaşayacağını belirtir.

Rüyada batı yönünde namaz kılmak, eşinizle veya duygusal beraberlik yaşadığınız bir kimse ile aranızdaki problemlerin kalkacağını ifade eder.

Rüyada kuzey yönüne doğru namaz kılmak, iş ile ilgili konularda amirinizle ya da yanınızda çalışan bir kimse ile aranızda tartışma çıkacağına yorumlanır.

Rüyada abdest almadan namaz kılmak, günahlarınızı örtmeye çalıştıkça yeni hatalar yapmanızın kaçınılmaz olacağını işaret eder.  


Rüyada bayram namazını tek başına kılmak, iflas etme durumuna karşı dikkatli olmanız gerektiğini vurgular. Mutlu olacağınıza ve sevdiklerinizle bir tatile çıkacağınıza yorumlanır.

Rüyada kirli elbiselerle namaz kılmak, sözünde durmayan biri tarafından kandırılacağınıza işaret eder.

Rüyada vitir namazı kılmak, bir iyilik yapacağınıza yorumlanır.

Rüyada imam olarak namaz kıldırmak, vaktinde ödenmemiş borçlarınızın karşınıza çıkacağına yorumlanır.

Rüyada teravih namazı kılmak, çok fazla miktarda bir yerden gelecek paraya işaret eder. 
Rüyada namaz vaktini geçirerek namaz kılmak, faydalı bir işe başlayacağınıza ve bunun sonucunda elinize çokça para geçeceğine yorumlanır.

Rüyada sokakta namaz kılmak,
gösterişe kaçan hareketlerde bulunan bir kişi ile tartışmayı belirtir.


Sonraki Konu - Rüyada Kol Saati
Previous
Next Post »